Plnička medu DAM 1000 otočný stůl d45 cm

Neohodnoceno
Kompletní plnička medu DANA api MATIC 1000 s elektrickým otočným automatickým podávacím stolem na sklenice spojeny do jednoho celku. Námi v provozu používaná plnička.
Dostupnost Na objednání
Kód: 6493
89 500 Kč
Plnička medu DAM 1000 otočný stůl d45 cm
Neohodnoceno
1. Výhradní zastoupení [desctop]
Výhradní zastoupení
firmy Carl-Fritz
2. Německé zboží [desctop]
Německé kvalitní
nerezové zboží
3. Skladová plocha [desctop]
Skladová plocha
1000 m2

Prázdné sklenice se jednoduše položí na stůl a otočný talíř se zábradlím je poté přenese ke spínači. Jakmile drátový spínač zaregistruje sklo, plnící stroj se spustí a naplní sklo. Poté se stůl otáčí, dokud další sklenice nedorazí před drátový spínač. Zábradlí se velmi snadno nastavuje a přizpůsobuje se různým typům sklenic. Naplněné sklenice se shromažďují uprostřed stolu a mohou být zakryty.

DANA api MATIC 1000 je plnicí stroj se zubovým čerpadlem. Silný nízkonapěťový stejnosměrný motor pohání zubové čerpadlo pomocí spirálové převodovky. Motor je řízen elektronikou na bázi počítače, která navíc zajišťuje dokonalou funkci proti odkapávání. Plnička má 20 plnících programů s nastavením hmotnosti, kalibračního faktoru a dalších parametrů plnění.

Stroj pracuje přesně a je snadno programovatelný. Jako čerpadlo funguje stroj oběma směry a lze jej nastavit na různé rychlosti. Všechny části, které přicházejí do styku s medem, jsou vyrobeny z potravinářského plastu nebo nerezové oceli a lze je snadno rozebrat a vyčistit.

Průměr talíře 45 cm je vhodný zejména pro užší sklenice (průměr sklenic 7 cm a méně).

 Technická data:

Typ stroje: Počítačem řízené zubové čerpadlo

Kapacita náplně: 10 g - nekonečno g (med)

Přesnost: +/- 2g

Kapacita čerpadla: cca. 270 kg/h

Programy: 20+ možností programování

Napájení: 90-264VAC 50/60Hz

Příkon: 230W

plnicka medu d 45 cm